BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8482035
nr 848 2035
Takarmatur
PH-lampa, Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark, Diameter: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:05:41
21/9 18:28:43
22/9 11:39:03